سلام

امیرحسینم همونی که بعد خیلی سال اومده داره مینویسه انگار نه انگار که کلی خاطره گذشته و من هیچکدومشونو ننوشتم ولی دیگ سعی میکنم از این به بعد اکثرشونو اینجا بنویسم خب اولش بگم که من دانشجو شدم دانشجوی رشته مهندسی عمران که از بچگی عاشقش بودم اما اینجوری نبود سال اول دانشگاه اینجوری بود که من انگار دوباره متولد شدم اینبار استقلال پیدا کردم موفق شدم از خودکشی دست کشیدم احساس های پوچ  و دور ریختم فهمیدم دنیا خیلی قشنگ تر هم دیده میشه تو حال هوای این فکرا که اصلا نبودم یهویی وارد ماجرا شدم کم کم تو این دریای بی کران غرق شدم خب من تصمیم نگرفتم مثل خیلیا غرق بشم من تصمیم گرفتم شنا کردنو یاد بگیرم به یه جزیره برسم کشتی بسازم باهاش بزنم باز به دل همون دریا اما این دریا چیه این دریا عشقه شاید خیلی این واژه از من بی رحم سرد لاغر دور باشه اما من به این دریا افتادم با دیدن چشم های زیبای یارم خب از این دریایی بودن لذت میبرمو بهش عادت کردم هیچوقتم برام تکراری نمیشه دقیقا اتفاقات زندگیم با فاطمه شده مثل امواج این دریا هیچ کدوم مثل هم نیست که بخوام بگم تکراری شده و یا میشه

از این حرفایه چرتو پرت که بگذریم خانوم دکتر من زیاد اهل نوشتن نیست اما خب خیلی خیلی باهوشه  و میتونه بهترین آرایه هارو روی بهترین کلمات بچینه و از همه مهم تر بدون غلط املایی بنویسه و برام شعر بگه میخوام بگم من ممکنه زیاد اینجا چرتو پرت بنویسم و اون بیشتر برای وبلاگمون به قول خودش چیز میز اضافه کنه اما قول میدم یه کار کنم اونم خیلی خیلی بنویسه خب اینکه من خواستم خودمو معرفی کنم ولی اونقد درگیر این حرفا شدم یادم رفت ولی خب بازم یکم از خودم گفتم دیگه و

خب اینجا الان خیلی تابستونه انگار هوا خیلی گرمه منم تازگیا ینی حدود دوماه میشه وارد بورس اوراق بهادار تهران شدم دارم تلاش میکنم به واسطه اون به پول بی استرس که نه ولی کم استرس برسم این روزا همش درگیر اموزشم و فیلمایه بورس و میبینم و دوس دارم علمم رو ببرم بالا راستی لوازم جانبی موبایلم دارم پخش میکنم خب هم کار میکنم و هم عاشقی هم نا امید میشمو هم امیدوار اما بازم هرشب که سرمو میزارم رو بالشتم اروم میخوابم چون فردایی رو میبینم که خوشبختی داره بهم روز به روز نزدیک میشه 

فکر کنم برا اولش بسه تا همین جا

امیرحسین

روزمرگی های ما خیلی ,خب ,شدم ,هم ,دریا ,میکنم ,این دریا ,از این ,من تصمیم ,که من ,چرتو پرتمنبع

چراغ قوه

زندگی

بی دلیل

امیرحسین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مجله اینترنتی پویش استخدام نیمه وقت اتوبار تهران باربری تهران فیلتر شنی FRP talondhrgwz12 site نت ران editelite zafpack خرید اینترنتی isoconsultation